O firmie

Studio projektowe Kraków

Poznaj historię naszego studia projektowego w Krakowie!

Sztuka aranżacji wnętrz łączy w sobie zastosowanie elementów o cechach dekoracyjnych, które pozwalają na stworzenie nowoczesnej, eleganckiej przestrzeni, z jednoczesnym dbaniem o funkcjonalność pomieszczeń. Użyteczność i jednoczesny design oraz trwałość poszczególnych produktów odgrywają istotną kwestię w tworzeniu kompleksowych projektów przestrzeni mieszkalnych, oraz użytkowych. Dlatego istotna jest wiedza na temat najnowszych, dostępnych rozwiązań technologicznych, jak również trendów, które panują obecnie na rynku. Nasze studio projektowe (Kraków) zatrudnia samych profesjonalistów, którzy sprostają wszystkim wymaganiom.

Nowoczesne i kompleksowe projekty powierzchni mieszkalnych

Współczesna aranżacja wnętrz cechuje się zastosowaniem materiałów naturalnych lub nawiązujących do tego typu elementów. Bardzo modne jest wykorzystanie stali i drewna, kamienia, czy tynku dekoracyjnego lub betonu architektonicznego. Z jednej strony pozwala to na stworzenie przestrzeni oryginalnej, z drugiej natomiast bardzo trwałej. Kwestią zasadniczą jest odpowiednie rozplanowanie rozstawu poszczególnych mebli, jak również ich designu. Jako studio projektowe w Krakowie, oferujemy wam swoje usługi, związane z kompleksowym wykończeniem mieszkań, jak również pomoc w aranżacji przestrzeni już zagospodarowanych, które poddawane będą remontowi. Doświadczenie w tego typu projektach, podążanie za trendami i nowinkami, wrażliwość na detale oraz umiejętność słuchania potrzeb klientów, przekłada się na dopracowane, spójne projekty. Poprzez umiejętność wykorzystywania elementów takich, jak światło oraz sprytne manipulowanie jego ustawieniem, udaje nam się osiągnąć efekt przestrzenności nawet w pomieszczeniach o skromnym metrażu.

Studio projektowe - Kraków

Istotne jest dla nas, aby poszczególne projekty dopasowywać nie tylko do charakteru pomieszczeń, ale również ich wielkości. Dzięki możliwości wykorzystania elementów wielofunkcyjnych, jak nowoczesne szafy przesuwne, sofy rozkładane, czy eleganckie meble kuchenne, skupiamy na optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu funkcjonalności. Istotne jest dla Nas, aby klienci czuli się przede wszystkim komfortowo, a poszczególne propozycje odzwierciedlały ich charakter, ale przede wszystkim spełniały wymogi i oczekiwania przez nich stawiane. Dzięki wszechstronności i kreatywności doskonale radzimy sobie z nowoczesnymi wnętrzami typu loft, jak również pomieszczeniami utrzymanymi w duchu tradycyjnego wystroju. Cenimy sobie precyzję, harmonię, praktyczność. Wykorzystujemy szereg elementów wystroju, jak typ materiału, kolor, czy design, aby stworzyć dla was, eleganckie, trwałe wnętrze. Jeżeli interesuje Państwa wszechstronne studio projektowe (Kraków), zapraszamy do kontaktu!

WASZE OPINIE

Jolanta P.
Czytaj więcej
W firmie A-Meble zamówiłam meble kuchenne. Współpraca z Panem Tomaszem przebiegła bezproblemowo, Profesjonalnie wykonany projekt jak i jego realizacja. Jestem zadowolona z wybranych materiałów, projektu i realizacji. Polecam!
Marek F.
Czytaj więcej
To była wielka przyjemność być klientem Creative Studio. Jakbym trafił do innego świata. Troska o klienta, elastyczność, solidność i niewygórowana cena. Z panem Tomkiem dopracowaliśmy każdy szczegół kuchni, a później był do dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia, wykazując się cierpliwością i zrozumieniem moich potrzeb. Montaż szybki i fachowy. Rano wpuściłem montażystów, a po południu kuchnia była gotowa do użytku. Zazwyczaj nie wystawiam opinii firmom, sklepom, dostawcom, lecz w tym przypadku robię wyjątek. Polecam z czystym sercem.
Marta S.
Czytaj więcej
Profesjonalnie wykonany projekt jak i jego realizacja. Na bardzo niewielkim metrażu udało się zmieścić naprawdę wygodną kuchnię. Zarówno projekt jak i montaż wykonany bardzo szybko, polecam 🙂
J B
Czytaj więcej
W firmie A-Meble zamówiliśmy meble łazienkowe, garderobę oraz szafę do przedpokoju. Współpraca przebiegła bezproblemowo, wszelkie pytania, wątpliwości rozwiązywaliśmy na bieżąco – profesjonalna i przyjazna komunikacja jest dla mnie bardzo ważna. Jesteśmy zadowoleni z wybranych materiałów, projektów i realizacji. Polecam!
Jan C.
Czytaj więcej
Bardzo dobra komunikacja, cały proces zamówienia, projektowania i montażu zabudowy meblowej bezstresowo, w poczuciu dokonania dobrego wyboru wykonawcy.
Karolina G.
Czytaj więcej
Profesjonalna i z pewnością godna polecenia firma. Meble są wykonane z materiałów świetnej jakości. Kontakt i podejście do klienta na najwyższym poziomie od momentu rozpoczęcia współpracy do samej końcowej realizacji projektu. Pan Tomasz profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego projektu. Zawsze chętnie doradza najlepsze i najkorzystniejsze rozwiazania. Polecam serdecznie
Paweł
Czytaj więcej
Jakość wykonania oraz obsługa klienta na wysokim poziomie. Od etapu projektowania, przez wykonanie i wykończenie wszystko przebiegło bez dodatkowego stresu. Meble użytkuje od pół roku i ani śladu zużycia. Kontakt z Panem Tomaszem wzorcowy!
Katarzyna C.
Czytaj więcej
Świetna firma ! Profesjonalne podejście do klienta , duże zaangażowanie. Bardzo duży wybór materiałów o wysokiej jakości 🙂 polecam !
Poprzedni
Następny