Ten pakiet pozwoli Ci przekształcić Twoje pomysły w sposób profesjonalny i efektywny, korzystając z naszej bogatej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie projektowania wnętrz i mebli na wymiar. Dedykujemy Ci nasze najwyższej jakości usługi, aby zapewnić Ci satysfakcję na każdym etapie procesu. Oto, co możesz oczekiwać od pakietu:

  1. Weryfikacja koncepcji: Rozpoczynamy od gruntownej analizy Twojego pomysłu, aby w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania i potrzeby. Chcemy dopasować każdy detal do Twojej wizji.
  2. Konsultacja projektowa: Proces ten składa się z dwóch spotkań. Podczas pierwszego omawiamy szczegóły Twoich potrzeb, abyśmy mogli je lepiej zrozumieć. Drugie spotkanie to okazja do przedstawienia Ci gotowego projektu, który stworzyliśmy na podstawie Twoich wytycznych. Wspólnie omówimy projekt i wprowadzimy wszelkie poprawki, które uważasz za konieczne.
  3. Projekt 2D: Nasz zespół przygotuje dla Ciebie projekt wizualny 2D, który odda układ mebli i organizację przestrzeni zgodnie z ustaleniami podczas pierwszego spotkania. Projekt zostanie stworzony na podstawie Twoich pomiarów.
  4. Dobór materiałów: Wiemy, jak istotny jest wybór odpowiednich materiałów, które podkreślą charakter Twojego projektu. Dlatego też oferujemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, abyś mógł/a podjąć najlepsze decyzje dotyczące materiałów, które idealnie wpasują się w Twoją wizję.

Jeżeli w Twojej głowie narodziła się wizja dotycząca gotowej aranżacji wnętrza, a także elementów, które powinny się w nim znaleźć, z chęcią pomożemy Ci zamienić ją w rzeczywistość! Aby meble na wymiar prezentowały się dokładanie tak, jak tego chcesz, ważne jest zaufanie profesjonalistom. Z przyjemnością wykonamy projekt, który pozwoli Ci doskonale zagospodarować przestrzeń w Twoim pomieszczeniu. Nasz pakiet podstawowy gwarantuje wsparcie doświadczonych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i pomogą Ci spełnić marzenie o estetycznej oraz funkcjonalnej przestrzeni.

Jedną z najważniejszych dla nas kwestii jest dokładne wsłuchanie się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wiemy, że to właśnie dzięki temu będziemy mogli przygotować projekt mebli na wymiar, który Cię w pełni usatysfakcjonuje. Jesteśmy również otwarci na Twoje uwagi i z chęcią naniesiemy ewentualne poprawki, aby efekt finalny odzwierciedlał początkową wizję. Zachęcamy Cię do kontaktu z nami i do skorzystania z pakietu podstawowego, który pozwoli urzeczywistnić Twoją koncepcję!